نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران

چنانچه به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران نیاز دارید، به وب سایت درستی سر زده اید. امروزه کاربرد تلویزیون در مصارف خانگی و کسب و کارهای کوچک، به قدری همه گیر شده که در نبود آن حتی برای چند ساعت، خلاء نسبی عدم حضور تلویزیون احساس می شود. تلویزیون در پخش رسانه ی وابسته به دریافتی از آنتن، و نیز رسانه‌های مستقل از آنتن سراسری و دریافتی از ماژول های جانبی تلویزیون مانند ورودی‌ها، درگاه ها و پورت های hdmi وusb، نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت و دریافت اطلاعات توسط افراد جامعه دارد. بسته به عمر مفید تلویزیون، ساعت‌های متمادی کاربرد آن، اتصال کابل ها و ماژول های غیر اورجینال و غیر استاندارد به ورودی ها  hdmi و usb، نوسان برق و غیره، ممکن است تلویزیون با خرابی روبرو شود. شمال تهران یکی از نواحی تحت پوشش نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران می باشد.

چنانچه ساکن شمال تهران هستید، و تلویزیون سونی شما خراب شده، جای نگرانی نیست و به وب سایت درستی سر زده اید. این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران می باشد.

تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران

اگر در یکی از محله های تجریش، نیاوران، جماران، قلهک، لویزان، ازگل، سوهانک، دروس، حسین آباد، اقدسیه، آجودانیه، محمودیه، کامرانیه، فرمانیه، دزاشیب، الهیه، درکه، ظفر، ونک یا محلات شمال شرق تهران، یا شمال غرب تهران سکونت دارید، برای تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران با ما تماس بگیرید. اگر به تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران نیاز پیدا کردید، اطمینان داشته باشید از مزایای سرویس و خدمات تخصصی از جمله اعزام کارشناس در محل، استفاده از قطعات اورجینال، هزینه ی معقول و منصفانه، و باتجربه ترین متخصصین روبه‌رو خواهید شد. هم‌چنین ضمانت و گارانتی خدمات ارائه شده برای تعمیر از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران ارائه می گردد.

تعمیر تلویزیون سونی در شمال شهر تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران؛ مزایا و امتیازات

بسیاری از ایرادات تلویزیون در مدارات الکترونیکی، اعم از مین برد، منبع تغذیه یا برد تیکان، در محل قابل تعمیر یا تعویض قطعه می باشند و نیازی به جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه، که خود مستلزم دشواری و آسیب دیدن بیشتر تلویزیون می گردد، نیست؛ در این مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران اعزام کارشناس به محل، با کمترین دردسر برای متقاضی صورت می پذیرد.

همچنین تعمیر برد تلویزیون از تعویض برد تیکان گرفته تا تعمیرات جزئی و جایگزینی قطعات الکترونیکی با درصد خرابی زیاد مانند رگولاتورها، بافرها، درایورها و …،  نیاز به قطعه یا مدار جایگزین دارد. این مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران استفاده از قطعات اورجینال و اصلی، و پرهیز از استفاده از قطعات فیک و غیر اورجینال را در دستور کار خود دارد. گاهی اوقات مصرف کننده پس از یک تعمیر موفق، در مواجهه با اعلام هزینه غیر معقول و غیر منصفانه از جانب تعمیرکاران، شیرینی تعمیر شدن دستگاه الکترونیکی خود را با تلخ کامی پرداخت فاکتور نجومی جایگزین می‌کند. اما در این مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران به رغم استفاده از قطعات الکترونیکی جایگزین اورجینال و تعمیر در محل، هزینه معقول و منصفانه مدنظر خواهد بود.

همه این مزایا در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران به واسطه کادری مجرب و متخصص و خبره در امر تعمیر تلویزیون سونی حاصل شده است. خدمت ارائه شده و تعمیر صورت گرفته، با گارانتی و ضمانت روبرو خواهد بود. همچنین این پشتیبانی فعال و همه روزه، در تمام ایام هفته و ساعات مختلف روز قابل ارائه خواهد بود که هسته مرکزی نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران، بالغ بر ۳۰ متخصص و تکنسین و بیش از هزار خدمت انجام شده دارد.

چنانچه در خصوص نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران سوالی دارید حتما از دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب و خبره این مرکز پرهیز ننمایید. این مهمترین رویکرد مدیریت مرکز خدمات سونی در تهران می باشد که بالاترین هدف ایشان، احترام به مشتری و خواسته‌های آنهاست. مدیریت بسیار خرسند است که به پشتوانه تلاش و پشتکار فراوان، و مجهز کردن مراکز ذیربط و دانش افزایی پرسنل خبره، اعتبار شرکت سونی حفظ شده است.

تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران؛ نکات و بایدها و نبایدها

در خصوص تعمیر برد تلویزیون باید دقت داشت هرگونه دستکاری غیر حرفه ای و بدون دانش فنی و بدون داشتن شناخت کامل بر روی قطعات الکترونیک مانند مقاومت ها، خازن ها، مدارات مجتمع، ICهای فلش، درایور ها و …، و نیز نقشه خوانی و فهم درست از نقشه مدار و پی‌سی بی برد، سبب بیشتر شدن خرابی و غیر قابل تعمیر شدن خرابی قبل می گردد. همچنین هرگونه تعمیر تلویزیون نیازمند ابزار و تجهیزات مناسب مانند مولتی متر و اسیلوسکوپ می باشد.

تعمیرات تلویزیون سونی در شمال تهران

 تعمیر برد تلویزیون با دریافت نشانه های مهم حاکی از خرابی مادربرد آغاز می شود. این علائم و نشانه ها می توانند گیر کردن یا هنگ کردن تلویزیون در مقطع نمایش لوگو باشد. همچنین ممکن است دستگاه پس از روشن شدن تلویزیون، به طور خودکار ریست یا خاموش شود. علامت دیگر این است که تنظیمات دستگاه حافظه دار نبوده و پس از روشن شدن تلویزیون، مجدداً تنظیمات به حالت اولیه کارخانه برگردد. نشانه ی دیگر، اختلال در صدای تلویزیون می باشد. رنگ بندی و پس زمینه ی تلویزیون نیز یک ویژگی مهم در تشخیص خرابی و نیاز به تعمیر برد تلویزیون می باشد. عدم قرائت ورودی های  hdmi و usb، یا وجود خطوط عمودی یا افقی روی صفحه نمایشگر، احتمال نیاز به تعمیر برد تلویزیون را افزایش می دهد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون در شمال تهران

برد اصلی تلویزیون، که اصطلاحاً به آن مین برد اطلاق می گردد، وظیفه اصلی دریافت سیگنالهای آنالوگ صدا و تصویر و تبدیل آن به سیگنالهای دیجیتال را به عهده دارد؛ همچنین برخی دیگر ورودی ها، که از درگاه یا پورت های ورودی دریافت می گردد نیز، به مین برد وارد می‌شود. مین برد تلویزیون، قطعات مانند سی پی یو و آی سی فلش را در بر می‌گیرد که می‌توان دلایلی بر تعمیر برد تلویزیون هنگام خرابی گردد.

واضح است ترجیح اولیه ی مصرف کننده، تعمیر برد تلویزیون می باشد. اما در مواردی که این تعمیر ممکن نباشد، تنها راه باقی‌مانده تعویض مین برد تلویزیون خواهد بود. توجه داشته باشید که حتی تعویض مین برد، که به نحوی تعمیر برد تلویزیون محسوب می شود، نیز مهارت کافی و ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود را می طلبد. یکی از خرابی های شایع در تلویزیون ها، که با تعمیر برد تلویزیون رفع می گردد، خرابی در آی سی مربوط به صدا است که سبب می گردد صدای تلویزیون قطع شود.

موضوع دیگری که در تلویزیون شایع می‌باشد، خرابی ماژول تیونر می باشد؛ این ماژول نیز قابل تعویض بوده و به تعمیر برد تلویزیون منجر خواهد شد.

 برای تعمیر برد تلویزیون لازم است با بلوک دیاگرام و نقشه کلی مین برد تلویزیون آشنا باشیم. مین برد تلویزیون از یک واحد پردازش اصلی، که به آن یک حافظه رم متصل می باشد، تشکیل شده است. ماژول هایی مانند رابط صدا و تصویر آنالوگ و رابط hdmi به این واحد پردازش اصلی متصل می باشند. ریموت کنترل RF یا مادون قرمز، سنسور دما، رابط کاربری، بک- لایت پنل، اسپیکرهای صدای خروجی، خروجی هدفون، ورودی کارت حافظه، ماژول شبکه و درگاه اتصال هارد دیسک، از دیگر اجزایی می باشند که به واحد پردازش اصلی متصل است. با توجه به اینکه سطح ولتاژ و فرکانس و جریان سیگنال های ورودی و خروجی، در تعامل با واحد پردازش اصلی متفاوت می باشد، در اتصال این بلوک ها به واحد پردازش اصلی، آی سی های درایور یا بافر ضروری است که اتفاقاً از آسیب‌پذیرترین اجزای مدار الکترونیکی بوده و با تعمیر برد تلویزیون قابل اصلاح می باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *