مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی

برند سونی از گذشته تا به امروز به کیفیت و استفاده از تکنولوژی بالا معروف است. به همین خاطر پیدا کردن یک مرکز حرفه ای تعمیر تلویزیون سونی در تهران و سایر شهر ها مهم می باشد. مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی یکی از بهترین مجموعه هایی می باشد که برای تعمیر محصولات این برند بسیار مناسب است. در ادامه به ویژگی های این مجموعه اشاره خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون سونی در خیابان پیروزی

روتین ایرادات تلویزیون سونی که به مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی مراجعه می کند کدام موارد می باشد؟

در این بخش به مهمترین مواردی که منجر به خرابی مراجعه به مراکز تعمیر می شود اشاره خواهیم کرد: 

 1. خاموش شدن خود به خود تلویزیون: این خاموش شدن ممکن است به دلیل استفاده از فلش مموری ویروسی، استفاده از کابل بی کیفیت HDMI، نوسان برق صورت پذیرد. البته خرابی قطعات داخلی و برد دستگاه هم ممکن است باعث این مورد شود.
 2. روشن نشدن دستگاه: این مورد یکی از مهمترین موارد مراجعه به  مجموعه تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی می باشد. این نقص می تواند به دلایل  ساده ای  مانند مشکل در سیم برق یا اتمام باطری ریموت باشد. ولی دلایل جدی مانند: مشکل در برد اصلی و قطعات الکترونیکی نیز می تواند این مورد را ایجاد کند که باید حتما به تعمیرکار مراجعه نمایید.
 3. روشن و خاموش شدن لحظه ای تلویزیون: این مورد در مدل هایی اتفاق می افتد که دارای لامپ تصویر هستند. این ایراد باید جدی گرفته شود و توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی گردد.
 4. مشاهده یک خط صورتی رنگ بعد از روشن شدن تلویزیون: این مورد عمدتا بعد از روشن شدن دستگاه ایجاد می شود. حتما در این خصوص باید به یک تعمیرکار مجرب مراجعه نمایید. تعمیرکار حرفه ای می تواند  شما را  در خصوص تعمیر و یا عدم تعمیر این مورد راهنمایی نماید. در بعضی مواقع با تعویض پنل تلویزیون این مورد مرتفع می شود.
 5. مشکل در صدای دستگاه: این مورد هم یکی از بیشترین موارد مراجعه به مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی می باشد. این مورد بیشتر به دلیل ایراد در سیم و پاور دستگاه ایجاد می شود.
تعمیر تلویزیون سونی در پیروزی

 از دیگر مشکلات این تلویزیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:  

 • مشکل نرم افزاری و هنگ کردن تلویزیون سونی: این ایراد شامل  تلویزیون های هوشمند و نسل جدید می شود. این تلویزیون ها به علت استفاده از سیستم عامل عامل اندروید ممکن است با مشکل مواجه شوند. در این حالت ممکن است با اپدیت کردن یا نصب دوباره نرم افزار این مشکل رفع شود. البته این مورد نیز توسط نمایندگی و یا تعمیرکار حرفه ای این برند انجام شود. 
 • ارور 4057: این مورد مخصوص این برند است و برای مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی خطایی آشنا می باشد. این خطا هم در تلویزیون های نسل جدید و هوشمند اتفاق می افتد.  این مورد زمانی ایجاد می شود که دستگاه مدت زمان زیادی به اینترنت متصل نشود. با اتصال به اینترنت و آپدیت شدن نرم افزار دستگاه این مشکل ممکن است رفع شود.
 • عدم شناسایی فلش توسط تلویزیون: این ارور ممکن است به دلیل مشکل در پورت یو اس پی و یا عدم آپدیت برنامه شناسایی و یا بروز مشکل در خود فلش باشد. البته این مورد هم باید توسط یک تعمیرکار مجرب بررسی گردد.

بهترین مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی کجاست؟

مجرب ترین مرکز  تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی مجموعه سرویس و خدمات سونی تهران می باشد. این مرکز تعمیرات برند سونی یکی از با تجربه ترین و مجرب ترین مراکز تعمیر محصولات شرکت سونی می باشد. با توجه به پیچیدگی های این محصولات و استفاده از فناوری های به روز در مدل های جدید یک تعمیرکار حرفه ای می تواند نقشی بسیار مهم در بازگرداندن این تولیدات به مشتریان عزیز باشد. 

ویژگی های بهترین مجموعه تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی کدام می باشد؟

در این بخش به دلایل انتخاب این مجموعه به عنوان بهترین تعمیرگاه تلویزیون سونی در پیروزی اشاره خواهیم کرد:

 1. اکیپ های شاغل در این مجموعه تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی همگی آموزش دیده و با تجربه می باشند. این اکیپ ها با توجه به آموزش مستمر کاملا با مدل ها و محصولات جدید این برند آشنا هستند.
 2. این مرکز قادر است تا در کمترین زمان بدون نیاز به مراجعه حضوری در سریع ترین زمان ممکن اکیپ تعمیر را به محل شما ارسال نماید.
 3.  در این مجموعه تمامی محصولات مصرفی و لوازم یدکی تولیدات برند سونی به صورت اورجینال و اصلی موجود می باشد. این مورد باعث خواهد شد که دستگاه بعد از تعمیر به علت بی کیفیت بودن قطعه دوباره دچار مشکل نشود.
 4. با مقایسه قیمت ها و تعرفه های تعمیر تلویزیون سونی پیروزی و سایر محصولات  این شرکت با سایر مراکز متوجه خواهید شد که قیمت های این مرکز بسیار کمتر و منصفانه تر نسبت به سایر مراکز می باشد. 

موارد که باعث می شود بهترین مرکز تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی از سایر تعمیرگاه ها متمایز شود:

 1. این مجموعه تعمیرات برند سونی تمامی خدمات و تعمیرات انجام شده را تضمین می نماید. این مورد به دلیل اطمینان از اکیپ و قطعات خود این خدمت را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.
 2. در این مرکز قبل از دریافت  هرگونه خدماتی می توانید با متخصصین این شرکت ارتباط گرفته و از راهنمایی های آنها استفاده نمایید.
 3. این مرکز تعمیرات با داشتن 3 دفتر فعال در این زمینه و 30 کارشناس حرفه ای و کاربلد می تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.
تعمیرگاه تلویزیون سونی در پیروزی

اگر در انجام تعمیر تلویزیون سونی خیابان پیروزی و سایر محصولات برند سونی دقت نکنید ممکن است از لحاظ مالی  متضرر شوید. این برند به دلیل خاص و با کیفیت بودن با قطعات فیک و غیر اورجینال سازگار نبوده و به مشکل برمی خورد. اگر تعمیرات در محصولات سونی به درستی انجام نشود ممکن است باعث ایجاد مشکل در برد اصلی و از بین رفتن کل دستگاه شود.

با توجه به تحریم ها و عدم واردات مستقیم قطعات محصولات این برند شناسایی یک مرکز که دارای قطعات اصلی این شرکت می باشد بسیار مهم است. با مراجعه به مرکز سرویس و خدمات سونی تهران  می توانید مطمئن باشید که بهترین خدمات را با مجرب ترین اکیپ و عالی ترین قیمت در اختیار خواهید داشت. 

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *